Konig

KONIG-site-logo
Offer full pakalpojumi
in distribution

MŪSU PAKALPOJUMI

Our services can help your brand succeed in Riga’s markets. We offer market introductions, sales development, logistics, research, and more. Our team communicates well and has lots of experience. We’ll make sure everyone works together to achieve success. Our goal is to help your brand grow and reach targets.

services-sec-1
services-sec-2

Merčendaizings

Mūsu pieredzējušās komandas mērķis ir palīdzēt jūsu zīmolam gūt panākumus Rīgas tirgos. Mēs pārliecināmies, ka jūsu produkti tiek novietoti pareizajās vietās, sniedzam labus ieteikumus un regulāri tiek atjaunināti. Mēs pievēršam īpašu uzmanību arī sekundāro produktu displejiem. Varat mums uzticēties, ka izmantosim mūsu zināšanas, lai palīdzētu jums sasniegt savus mērķus.

loģistika

Mūsu produktu izstrādes pakalpojumi piedāvā pielāgotus loģistikas risinājumus mūsu partneru unikālajām biznesa vajadzībām. Mūsu transporta pakalpojumi aptver visu procesu, sākot no preču iekraušanas līdz rēķinu piegādei. Mēs cenšamies padarīt loģistikas procesu vienmērīgu un efektīvu, ļaujot jums koncentrēties uz savu pamatdarbību. Uzticiet mums, ka mēs nodrošināsim uzticamu loģistikas atbalstu jūsu zīmolam Rīgas dinamiskajos tirgos.

Merčendaizings

Mūsu komandas ir būtiskas mūsu produktu izstrādes pakalpojumos, nodrošinot izcilus rezultātus. Viņu zināšanas un profesionalitāte mūs atšķir no konkurentiem. Mēs ieguldām savos cilvēkos, lai nodrošinātu nepārtrauktus panākumus, nodrošinot nepieciešamos resursus viņu izcilībai. Mēs esam pārliecināti, ka viņu smagais darbs un apņemšanās sekmēs mūsu panākumus gadiem ilgi.

Ieguvumi, ko klients iegūs, strādājot ar mums:
ser-1

Mēs piedāvājam elastīgas piegādes, kas pielāgotas klientu vajadzībām, tajā skaitā divi temperatūras režīmi: istabas temperatūra un saldētas preces. Klienti var izsekot savu piegādi tiešsaistē.

ser-2

Mums ir trīs atsevišķas tirdzniecības komandas pārtikas, nepārtikas un HORECA nodaļām, kas ļauj nodrošināt individuālu uzmanību katram klientam un viņa īpašajām vajadzībām.

ser-3

Uzņēmumam ir 30 gadu pieredze izplatīšanas biznesā un zināšanas. Viņiem ir arī trīs modernas noliktavas vienības ar augstiem drošības un drošības standartiem.

ser-4

Elastība, veiklība un ātra lēmumu pieņemšana ir mūsu stiprās puses.

ser-5

Pārskati – plašs atskaišu veidu klāsts ar vēlamo biežumu un formatējumu.

ser-6

Mums ir moderna infrastruktūra un noliktavas, kas mums pieder, nevis īrējam.

lvLatviešu valoda