Konig

KONIG-site-logo
KONIG-site-logo

Tirdzniecības pakalpojumi

Pārdomāts produktu izvietojums un profesionāla pieeja ir ļoti svarīgi, lai sasniegtu izcilus pārdošanas rezultātus. Stratēģiski pozicionējot produktus un nodrošinot vēlamo redzamību, mēs varam palīdzēt jums efektīvi piesaistīt klientu uzmanību un veicināt reklāmguvumus. Ar rūpīgu plānošanu un profesionālu pieeju mēs optimizējam veikalu izkārtojumus, plauktu izvietojumu un reklāmas displejus, palielinot iespējas piesaistīt un noturēt klientus, lai palielinātu pārdošanas panākumus.

TIRDZNIECĪBAS VEICINĀTĀJU KOMANDA

Mūsu specializētā pārdošanas komanda ir mūsu darbības priekšgalā, atbildot par pareiza produktu izvietojuma izvēli un kā pirmais kontaktpunkts mūsu vērtīgajiem klientiem. Ar savām zināšanām un tirgus zināšanām viņi rūpīgi analizē patērētāju uzvedību un nozares tendences, lai stratēģiski pozicionētu mūsu produktus, nodrošinot maksimālu redzamību un ietekmi. Viņu profesionālā pieeja nodrošina, ka mūsu klienti saņem izcilu servisu, pielāgotus risinājumus un savlaicīgu palīdzību. No klientu vajadzību izpratnes līdz vērtīgu ieskatu sniegšanai mūsu pārdošanas komandai ir galvenā loma klientu apmierinātības veicināšanā un izcilu pārdošanas rezultātu sasniegšanā.

KONTROLE UN UZRAUDZĪBA

Mūsu pakalpojumi ietver regulārus klientu apmeklējumus visā Latvijā, stratēģisku produktu izvietošanu veikalos, tirdzniecības punktu dizainu, efektīvu tirdzniecības aprīkojuma izmantošanu, valdzinošu reklāmas dizainu un rūpīgu krājumu un OOS kontroli. Mēs esam apņēmušies sniegt izcilu atbalstu un pārsniegt klientu cerības.

VEIKALU APMEKLĒJUMI

Mūsu apņemšanās nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu attiecas arī uz mūsu veikala apmeklējumu biežumu, sākot no vismaz diviem apmeklējumiem nedēļā līdz ikdienas apmeklējumiem ārkārtas apstākļos. Mūsu tirgotāji iziet stingru apmācību, pamatojoties uz piegādātāju standartiem, lai nodrošinātu konsekvenci un labākās prakses ievērošanu. Lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc mūsu produktiem, mūsu komanda izmanto profesionālas metodes un stratēģijas, kas uzlabo produktu atpazīstamību un piesaista klientu uzmanību. Turklāt mūsu partneri katru dienu saņem visaptverošus tirdzniecības ziņojumus, kas viņus informē par savu produktu veiktspēju un progresu. Mēs cenšamies sniegt saviem partneriem nepārspējamu atbalstu un ieskatu viņu turpmākajos panākumos.

lvLatviešu valoda