Konig

KONIG-site-logo

Zīmolu attīstība no 1994.gada

Par Ar Mums

Ar tirdzniecības pieredzi kopš 1994. gada AS KONIG DISTRIBUTION ir vairumtirdzniecības un izplatīšanas uzņēmums, kas ar nepārtrauktu dinamisku attīstību un pilnveidošanos ir kļuvis par vienu no līderiem Latvijas tirgū. 

Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu un produktu klāstu un nodrošinām šos pakalpojumus saviem klientiem Rīgā. Piegādājot augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus, mūsu mērķis ir apmierināt mūsu klientu dažādās vajadzības un cerības un saglabāt savu vadošo tirgus dalībnieka pozīciju.

Distribūcija

Mūsu pieredzējušās komandas mērķis ir palīdzēt jūsu zīmolam gūt panākumus Rīgas tirgos. Mēs pārliecināmies, ka jūsu produkti tiek novietoti pareizajās vietās, sniedzam labus ieteikumus un regulāri tiek atjaunināti. Mēs pievēršam īpašu uzmanību arī sekundāro produktu displejiem. Varat mums uzticēties, ka izmantosim mūsu zināšanas, lai palīdzētu jums sasniegt savus mērķus.

loģistika

Mēs cenšamies padarīt loģistikas procesu vienmērīgu un efektīvu, ļaujot mūsu partneriem koncentrēties uz savu pamatdarbību un neuztraukties par produktu piegāžu jautājumiem klientiem.

Merčendaizings

Mūsu komandas ir zināšanas un profesionalitāte mūs atšķir no konkurentiem. Mēs ieguldām savos cilvēkos nodrošinot nepieciešamos resursus viņu attīstībai. Mēs esam pārliecināti, ka merčendaizeru smagais darbs un apņemšanās sekmēs mūsu panākumus gadiem ilgi.

lvLatviešu valoda