Konig

KONIG-site-logo

Mūsu Misija

AS KONIG DISTRIBUTION ir vairumtirdzniecības un izplatīšanas uzņēmums, kas ar tirdzniecību nodarbojas kopš 1994. gada. Pastāvīgi dinamiski progresējot un pilnveidojoties, tas ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas tirgū.

Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu pakalpojumu un produktu klāstu. Mūsu mērķis ir apmierināt mūsu klientu dažādās prasības un cerības, nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus un produktus. Mēs cenšamies saglabāt savas tirgus līdera pozīcijas, pateicoties apņemšanās sasniegt izcilību.

Laimīgie klienti
0 +
Nobrauktais attālums KM
0 +
Gada apgrozījums €
0 +

KĀPĒC MĒS?

ser-1

Mēs piedāvājam elastīgas piegādes, kas pielāgotas klientu vajadzībām, tajā skaitā divi temperatūras režīmi: istabas temperatūra un saldētas preces.

ser-2

Mums ir trīs atsevišķas tirdzniecības komandas pārtikas, nepārtikas un HORECA nodaļām, kas ļauj nodrošināt individuālu uzmanību katram zīmolam un katram produktam. Komandu profesionalitātes un kompetences pilnveidošana ir mūsu visaugstākā prioritāte.

ser-3

Uzņēmumam ir 30 gadu pieredze izplatīšanas biznesā un tirgus zināšanas. Mūsu rīcībā ir arī trīs modernas noliktavas Rīgā, Daugavpilī un Liepājā ar augstiem drošības un kvalitātes standartiem.

ser-4

Elastība, individuāla pieeja katram klientam un ātra lēmumu pieņemšana ir mūsu stiprās puses.

Pateicoties mūsu IT sistēmai, mūsu partneriem ir iespēja saņemt visas vēlamas atskaites par tirdzniecības norisi.

Mūsu tirdzniecības veicinātāju komanda vairākkārt ir saņēmusi visaugstāko vērtējumu no mūsu partneru puses!

ser-6

Mūsu noliktavas ir mūsu īpašums, līdz ar to infrastruktūras un standartu pilnveidošanai un ievērošanai ir visaugstākā prioritāte!

MŪSU UNIKĀLA PIEEJA

understand-customer

Attiecības ar ražotājiem

Our vision is to develop brands together with manufacturers. The company develops and adapts sales and merchandising teams according to the wishes of our partners. As well as improving its IT system to provide necessary sales reports to its partners.

understand-production

Izpratne par loģistikas operācijām

Uzņēmumiem ir jāpārvalda noliktavas, transportēšana un krājumi, lai efektīvi pārvietotu produktus. Piegādes ķēdes optimizēšana un standartu ievēšana var samazināt izmaksas un uzlabot klientu apmierinātību, vienlaikus ļaujot uzņēmumiem iekļūt jaunos tirgos un palielināt to konkurences priekšrocības. Loģistikas un inovāciju racionalizēšana var palielināt efektivitāti un rentabilitāti, veicinot konkurētspēju pastāvīgi mainīgā tirgū.

Brand-development


Zīmola attīstība

Mūsu pārstāvētie zīmoli gūst panākumus pateicoties tirdzniecības un mārketinga specialistu komandām. Komandas izveido attīstības plānus gan esošiem gan arī pilnīgi jauniem zīmoliem, panākot pat līderpozīcijas tirgū savā kategorijā!

Sazinies ar mums.

lvLatviešu valoda